O nás

Kto sme

Sme elektrikári s dlhoročnou praxou. Neustále získavame skúsenosti a prispôsobujeme postupy prác najnovším trendom a technológiám. Naša samostatná cesta sa začala pred štrnástimi rokmi po dlhoročnom pôsobení v lokálnych firmách zaoberajúcimi sa veľkými elektrotechnickými projektmi. Tieto dlhoročné skúsenosti teraz zúročujeme v samostatnej praxi. Vzhľadom k odbornosti, ľudskému prístupu, inovatívnym riešeniam a odvedenej práci sme sa začali rozvíjať. Investovali sme do pracovných nástrojov a venovali sme sa zlepšeniu pracovných postupov. V súčasnosti máme za sebou stovky spokojných zákazníkov, moderné vybavenie a chuť posúvať sa vpred.

Dostupnosť a časová flexibilita

Už nemusíte zháňať a čakať na elektrikárov. Komunikujeme ihneď a prídeme v čo najkratšej dobe aj mimo bežnej pracovnej doby. Termíny si vždy dohodneme s ohľadom na Váš čas.

Bezpečnosť

Bezpečnosť našich elektroinštalácií je pre nás prvoradá. Každý projekt je po dokončení podrobené dôkladnému testovaniu, funkčným skúškam a za jeho bezpečnosť sa zaručí skúsený a nezávislý revízny technik.

Kvalita

Od nákupu kvalitných elektromateriálov cez odbornú montáž až k dôkladnému testovaniu, funkčným skúškam a revízii. A keď sa predsa vyskytne aj tá najmenšia porucha, rýchly záručný aj pozáručný servis je u nás samozrejmosťou.

Naša filozofia

Pri práci s elektrinou sa riadime dvoma základnými hodnotami – bezpečnosťou a kvalitou. Sme oddaní tomu, aby každý projekt bol vykonaný s najväčšou starostlivosťou a precíznosťou, pričom dodržiavame najvyššie štandardy a aktuálne predpisy.

Naša vízia

Veríme, že elektrina je srdcom moderného sveta a máme vášeň pre to, aby sme ju sprístupnili ľuďom bezpečne a efektívne. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli spoľahlivé elektrikárske riešenia a vytvorili prostredie, kde sa cítite bezpečne a pohodlne.

Kontaktujte nás

Vyriešte svoj problém s elektrinou rýchlo a jednoducho zavolaním na jedno z telefónnych čísel. Sme Vám k dispozícii.

Po - Ne: 7:00 - 22:00

0949 078 042

Po - Pi: 8:00- 18:00

0904 676 406